485 Ft/p

Alexander

Kód: 410

Üdvözlöm! Alexander Mestermágus vagyok a Asztro Klub műsorának műsorvezetője.

A képernyőn több, mint 15 éve vezetek spirituális műsort. A Titkos Tanok Társaságának a tagja vagyok, foglalkozom számmisztikával, kártya jóslással, mágikus szertartásokkal és sorselemzéssel.
Egyiptomban kaptam a felszentelést, Jeruzsálemben, a Szentföldön pedig a beavatást.
Magyarországon nem ismerek más mestermágust, aki ilyen beavatásokon esett át.

Az évek során sok ezer embernek segítettem mágikus képességeimmel, sokan
nyereményekről, sikerről jeleztek vissza, közöttük 3 ember hatalmas, milliárdos, összegről
számolt be. Neves közéleti személyiségek, politikusok, üzletemberek és hírességek kérik a
segítségemet. Viszont, az évek során láttam, és tapasztaltam, hogy mit tesz a pénz, a siker az emberekkel, ezért évekkel ezelőtt, úgy döntöttem, hogy csak és kizárólag olyan személyeknek vagyok hajlandó segíteni, akik előre meghatározott módon jótékony célra tesznek felajánlást.

Kimondottan büszke vagyok a tanítványaimra, és a külföldi sikereimre.
Az Asztro Központ vonalán, a 410-es kódon Ön is megismerhet, és személyesen, kettesben
beszélhet velem.

Várom a hívását!