5 perc INGYEN jóslás

Csapj le az 5 perc ingyen jóslásra! Add meg a keresztneved, születési dátumod, telefonszámod, amire az 5 percet kéred.

Az Asztro Klub ügyfélszolgálatán jelentkezhetsz:

Az első 10 jelentkező megkapja az 5 percet.

5 perc INGYEN jóslás – Hetente megújuló meglepetés sorozatunk” kampány leírása, feltételei:

Hetente megújuló meglepetés sorozatunk alkalmával 10 személynek 5 perc ingyen jóslást írunk jóvá.

Szolgáltatás leírása, feltételek:

Az 5 perc ingyen jóslás lehetőségét elsősorban az Asztro Klub közösségi oldalain tesszük közé.

Facebook: https://www.facebook.com/asztroklub

Instagram: https://www.instagram.com/asztroklub/

Emellett a weboldalunkon a www.asztroklub.hu oldal főoldalán folyamatosan látható a hetente megújuló ingyenes szolgáltatás reklámja.

Hetente egyszer tesszük közé a felhívást, előre nem meghatározott napon és a közzététel pillanatától tudnak rá jelentkezni a telefonálók. A 10 telefonálót nem véletlenszerűen és nem sorsolással válasszuk ki, hanem érkezési sorrendben történik az 5 perc ingyen jóslás jóváírása. A pontosítás kedvéért: időrendi sorrendben.

A felhívás után a telefonálók az Asztro Klub ügyfélszolgálatán jelentkezhetnek a 061 550 73 15 számon vagy az [email protected] email címen illetve Messenger üzenetben a Asztro Klub Facebook oldalán. Az első 10 jelentkező megkapja az 5 percet. Mivel több felületen érkeznek be a jelentkezések, az Asztro Klub először adminisztrálja, majd értesíti az első 10 jelentkezőt.

A részvétel feltétele, hogy a telefonáló megadja a keresztnevét, születési dátumát és a telefonszámát, amelyről le szeretné beszélni az 5 perc ingyen jóslást és legfeljebb tizediként jelentkezik a felhívásra az adott héten. Valamint elfogadja az  „5 perc INGYEN jóslás – Hetente megújuló meglepetés sorozatunk” szolgáltatás itt található leírását és feltételeit.

A telefonáló az ajándék perceket a 061 550 73 23  NORMÁL díjas JÓS vonalon beszélheti le és vállalja ennek alapdíjas költségeit. Az alapdíjas hívás költségét a telefonszolgáltató határozza meg.

Az alapdíjas jóslási vonal szolgáltatás feltételeit és az ÁSZF-et ITT tekinthetik meg a telefonálók.

A telefonáló bármelyik elérhető jóst, tanácsadót választhatja és a perceket bármikor lebeszélheti jóváírás után.

A jóváírás során az Asztro Klub adminisztrációs felületén minden telefonálót regisztrálunk. Minden telefonáló egyéni titkos PIN kódot kap, annak érdekében, hogy használni tudja az alapdíjas jós vonalat. Adataikat az Adatkezelési tájékoztató szerint tároljuk.

Egy telefonáló maximum havonta 2 alkalommal kaphat 5 perc ingyen jóslást a „hetente megújuló meglepetés sorozatunk keretein belül.” Más Asztro Klubos promócióban szabadon részt vehet.

Az Asztro Klub Ügyfélszolgálata a telefonszám, a keresztnév és a születési dátum alapján adminisztrációt vezet a nyertesek neveivel és adataival.

Ezeket az adatokat a weboldalunkon minden héten közzétesszük, viszont a nyilvánosság számára felismerhetetlenné tesszük a következő formában, példa: Éva, 19xx.07.01. tel: 3620xxxxxx0

A közzétételtől számítva 3 napon belül történik meg a jóváírás, de legfeljebb a 10 hely beteltét követően, amennyiben ez nem valósul meg 3 napon belül. Az Asztro Klub Ügyfélszolgálata SMS-ben értesíti az első 10 jelentkezőt a jóváírásról. Ebben az SMS-ben a PIN Kódot is megkapja a telefonáló.

Kérdéseivel forduljon az Asztro Klub ügyfélszolgálatához:

a 061 550 73 15 (munkanapokon 8-16 óráig) számon vagy az [email protected] email címen, illetve Messenger üzenetben a Asztro Klub Facebook oldalán ér el minket!