Kérj jóslást alapdíjas telefonszámon!

Miért érdemes ezt a szolgáltatást választani?

• Sokkal KEDVEZŐBB ÁRON telefonálhatsz!
  • Rád bízzuk a csomagválasztást!
  • Akkor vásárolsz, amikor TE szeretnél!
  • Nálunk MINDEN MÁSODPERCET lebeszélhetsz!
  • Az egyenleged levonása KIZÁRÓLAG akkor kezdődik, amikor a tanácsadó a vonalba lép!
  • Ha a tanácsadó nem elérhető vagy foglalt, akkor a várakozásért, kapcsolásért NEM kell fizetned!
  • Úgy osztod be a perceket, ahogy te szeretnéd!
  • INGYENESEN kapsz infót az egyenlegedről, és INGYENES a beszélgetés a moderátor kollégával is!
  • BÁRHONNAN telefonálhatsz, ha külföldön vagy, az sem akadály többé.
  • Bármilyen bankkártyával fizethetsz!
  • Regisztrált ügyfélként elsőként fogsz értesülni további kedvezményeinkről, ajánlásainkról4
  1. Lépj be, vagy ha még nincs felhasználói fiókod REGISZTRÁLJ az Asztro Klub oldalon! (ki kell választani a Regisztrációt)

Adataid biztonságban van, csak a beazonosításhoz használjuk fel őket!

Miután létrehoztad a felhasználói profilod, válaszd ki a neked megfelelő csomagot!

Ha visszatérő hívó vagy érdemes nagyobb csomagot választanod, hiszen ott 5 vagy 10 percet kapsz ingyen, több perc, kedvezőbb áron!

Válassz a következő csomagok közül!

• -Kis csomag – 10 perc beszélgetést tartalmaz – ára: 2980 Ft
  • -Közepes csomag – 20 perc beszélgetést tartalmaz – ára: 5960 Ft
  • -Nagy csomag – 40 perc beszélgetést tartalmaz + 5 perc ajándék- ára: 11 920 Ft
  • -XXL JÓSLÁS – 60 perc beszélgetést tartalmaz + 10 perc ajándék   – ára: 17 880 Ft

Csomagválasztás után irány a PÉNZTÁR!

– Ügyelj rá, hogy pontosan töltsd ki az adatokat, hiszen a vásárolt perceket a telefonszámodhoz írjuk jóvá, és az azonosításhoz minden adatra szükség van!

Telefonszámodat a következő formátumban add meg: +36 xx xxxxxxx

Utolsó lépésként:

Válassz fizetési módot!

Bankkártyával a SimplePay rendszerén keresztül fizethetsz:

-bankkártyával

-átutalással

-QR kóddal

-SimplePay fiókoddal

Online fizetés során a rendelés esetén kért adatok megadását követően a webáruház fizetést előkészítő oldaláról a SimplePay biztonságos fizetőoldalára kerül át a vásárló, ahol a fizetéshez szükséges kártyaadatokat szükséges megadni. A SimplePay fizetőoldal adattartalmáról a kereskedő nem szerez tudomást, mivel az tőle független és védett internetes oldal.

Sikeres fizetés után jóváírjuk a vásárolt perceket

Utána nincs más teendőd, csak tárcsázd az alapdíjas telefonszámot:

061 550 73 23 (külföldi hálózatból: 00 36 1 550 73 23)

Beazonításhoz használd a négy számjegyű titkos PIN kódod!

Itt találod:

*Amennyiben a telefonodon ki van kapcsolva a számkijelzés, tárcsázás után a telefonszámodat is be kell vinned nemzetközi formátumban, elválasztó és egyéb karakterek nélkül, egybeírva (pl. Magyarország esetében a 36-os ország hívó után körzetszám, majd telefonszám). 20 másodperc a feldolgozás, de a bevitelt a # gomb megnyomásával gyorsíthatod.

KÉRDÉS ESETÉN FORDULJ AZ ÜGYFÉLSZOLGÁLATUNKHOZ!

Tel.: 061 550 73 15