You are currently viewing Közeledik a SZUPERHOLD! 10 percet INGYEN adunk!

Közeledik a SZUPERHOLD! 10 percet INGYEN adunk!

Közeledik a SZUPERHOLD! 10 percet INGYEN adunk minden megrendelőnknek!

Kedves Olvasó!

2024. első szuperholdja közeledik most! Egy Skorpió telihold, ami általában is átalakító és mélyreható lehetőségeket kínál, ezek gyakran kihívásokkal is járnak. Ezt a szuperhold ereje még jobban felerősíti.

Lehet, hogy szembe kell nézned a félelmeiddel, vagy nehéz döntéseket kell hoznod. Azonban ezek a kihívások általában lehetőséget is kínálnak a személyes növekedésedre és fejlődésedre, MI pedig szeretnénk ebben segíteni!

Ezért döntöttünk úgy, hogy az április szuperhold alkalmából MINDEN MEGRENDELŐNKET 10 perc ajándék jóslással lepjük meg!

Bármelyik csomagot választhatod a webshopban: https://asztroklub.hu/webaruhaz/

Ha nem felel meg a bankkártyás fizetés, akkor kérj más módot a 061 550 73 15 ügyfélszolgálati számon!

Az a fontos, hogy a rendelésed érkezzen meg időben – PÉNTEKIG – április 19-ig!

A 10 perces ajándék per fő értendő, nem rendelésenként.

Ne habozz, rendeld meg azonnal a jóslási csomagod, és láss neki mielőbb az átalakító manifesztációnak!

Csodás időszakot kívánunk!

www.asztroklub.hu

Tel: 061 550 73 15

szuperhold

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Ingyenes heti horoszkóp, alkalmanként ingyen jóslás és ajándék vár!