You are currently viewing Jóslás az előtted álló időszakra

Jóslás az előtted álló időszakra

Jóslás az előtted álló időszakra:
Jóslást azért érdemes kérned 1-3 havonta, mert elmondjuk, mi vár rád a szerencse, a szerelem, a munka és az egészség terén ebben a hónapban. A jóslásnak többféle formája van, például tarot, számmisztika, asztrológia, horoszkóp vagy kártyák. Természetesen a tanácsadóink között több médium és tisztánlátó is elérhető.  A jóslási technikák más-más módon adnak választ a kérdéseidre, és tanácsot a jövőddel kapcsolatban!

Hallgasd meg a jóslatod, HA

•  Szeretnéd tudni, hogy milyen lehetőségek és kihívások várnak rád ebben a hónapban?

•  Szeretnél felkészülni a változásokra, és meghozni a helyes döntéseket?

•  Szeretnéd javítani a kapcsolataidat, vagy megtalálni a lelki társadat?

•  Szeretnéd növelni a jövedelmedet, vagy előrelépni a karrieredben?

•  Szeretnéd megőrizni vagy javítani az egészségedet, vagy megszabadulni a rossz szokásaidtól?

A jóslás jövőképet ad és irányt mutat! Tanácsadónk elmondja a lehetőségeket és ajtókat nyit meg előtted. A jóslás nem helyettesíti a saját akaratodat, de segíti a döntéseidet, és a józan ítélőképességedet! Tanácsadónk támogat, és olyan információkara hívja fel a figyelmed, amikről eddig esetleg nem is tudtál. A jóslás nem varázslat vagy babona, hanem hit és bizalom.

Válaszd ki a számodra megfelelő tanácsadót! Kérlek, mondd el, hogy milyen spirituális módszert szeretnél a jósláshoz, és milyen kérdéseid vannak. Mi pedig segítünk megismerni a jövőt!

Várunk!

Ne feledd! Kollégáink várják a hívásod! Bármikor jelentkezhetsz!

Normál díjas vonalunk: 061 550 73 23

Emelt díjas vonalunk: 0690603831 (508Ft/perc)

Szlovákia: 0900 605 605 (1,6Eu/perc)

Ausztria +43 720 022942 (normál díjas vonal – jóslási csomaggal)

Románia 0903 760 611 (1,56Eu/perc)

NORMÁL DÍJAS jóslási csomag ajánlatainkat itt találod:

www.asztroklub.hu/webaruhaz

*a webshopban azonnal megrendelheted a perceket.

Amennyiben NEM felel meg a bankkártyás fizetési lehetőség, akkor rendelj az ügyfélszolgálaton!

Munkanapokon 8-16 óráig hívhatsz minket: 061 550 73 15

Üdvözlettel,