You are currently viewing Szombaton Angyalhívás!

Szombaton Angyalhívás!

Örömmel szeretnénk meghívni téged a közelgő áprilisi Angyalhívásra, amelyet szombaton éjjel tartunk. Ez egy különleges alkalom lesz, amikor együtt gyűlhetünk össze, hogy az arkangyalok bölcsességét és áldásait kérjük segítségül az életünk különböző területein.

Az Angyalhívás egy időszakos esemény, amikor összegyűlünk, hogy közösen megidézzük a kiválasztott arkangyalokat, segítségüket és áldásukat kérjük. Ezen a szombaton a speciális meghívott vendégünk, Metatron arkangyal, aki a bölcsesség és a közvetítés arkangyala.

Az Angyalhívás eseményen résztvevők lehetőséget kapnak arra, hogy közösen imádkozzanak, meditáljanak és kapcsolódjanak az arkangyalokhoz, miközben megoszthatják tapasztalataikat és élményeiket!

Ha szeretnél csatlakozni hozzánk ezen a különleges eseményen, kérjük, regisztrálj az alábbi telefonszámok egyikén:

Normál díjas vonalunk: 061 550 73 23
Emelt díjas vonalunk: 0690 603 831 (508Ft/perc)
Szlovákia: 0900 605 605 (1,6Eu/perc)
Románia: 0903 760 611 (1,56Eu/perc)
Ausztria: +43 720 022942 (normál díjas vonal – jóslási csomaggal)

*NORMÁL DÍJAS jóslási csomag ajánlatainkat itt találod:  www.asztroklub.hu/webaruhaz
*a webshopban azonnal megrendelheted a perceket.
Amennyiben nem felel meg a bankkártyás fizetési lehetőség, rendelj az ügyfélszolgálaton!
Munkanapokon 8-16 óráig hívhatsz minket: 061 550 73 15 Email: [email protected]

Angyalhívás

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a regisztráció kötelező, és a helyek száma korlátozott, ezért javasoljuk, hogy minél hamarabb jelentkezz!

Kérjük, hozz magaddal pozitív energiát! Csatlakozz hozzánk ezen a különleges és áldott napon!

Ha bármilyen kérdésed van az eseménnyel kapcsolatban, ne habozz felvenni velünk a kapcsolatot.

Szeretettel,

Asztro Klub tanácsadói

Iratkozz fel a hírlevelünkre!

Ingyenes heti horoszkóp, alkalmanként ingyen jóslás és ajándék vár!